Updated 01/Dec/21 14:16
Remaining   Players

Tuesday 9 30 Open Triples

22 matches  P   W   D   L   F   A   Df   Pt 
Team G 6 4 1 1 94 58 36 9
Team I 6 4 1 1 80 68 12 9
Team C 6 4   2 105 65 40 8
Team A 7 4   3 102 82 20 8
Team B 6 3   3 56 86 -30 6
Team E 6 2 1 3 68 76 -8 5
Team D 7 2   5 81 77 4 4
Team H 6 2   4 55 97 -42 4
Team F 6 1 1 4 62 94 -32 3

Tuesday 9 30 Open Triples

22 matches Played Won Drawn Lost For Against Diff Points
Team G 6 4 1 1 94 58 36 9
Team I 6 4 1 1 80 68 12 9
Team C 6 4   2 105 65 40 8
Team A 7 4   3 102 82 20 8
Team B 6 3   3 56 86 -30 6
Team E 6 2 1 3 68 76 -8 5
Team D 7 2   5 81 77 4 4
Team H 6 2   4 55 97 -42 4
Team F 6 1 1 4 62 94 -32 3

Played between
Sun 28/Nov/21 and Sat 4/Dec/21

Team C 16 v 12 Team D
Team F 10 v 10 Team E
Team H 6 v 30 Team G
Team I 9 v 11 Team A

Matches Played

ON 19/10/2021
TEAM B
J Bews
R Dougal
S Westpfel
623TEAM A
L Evans
M Marshall
P Sweet
TEAM I
F Collings
P Powell
R Tallant
1414TEAM G
P Gramann
T Leadbeater
D Schultz
TEAM F
M Cooper
O Cooper
P Williams
532TEAM C
D Hudson
C Steel
G Steel
TEAM H
L Smith
E Thompson
R Varney
109TEAM D
M Collins
M Fewtrell
ON 26/10/2021
TEAM A
R Dubery
P Gallagher
P McLaughlin
262TEAM H
F Ingram
J Phillips
B Wicker
TEAM D
M Fewtrell
J Jordana
D Taylor
611TEAM G
N Chambers
M Jordan
D Schultz
TEAM E
S Chambers
M Story
S White
1011TEAM B
I Chitty
J Chitty
B Heyburn
TEAM F
M Burkin
V Laverick
R Upson
1416TEAM I
S Dawes
R Marsh
J Moore
ON 02/11/2021
TEAM I
F Collings
R Marsh
R Tallant
1410TEAM H
A Barnes
E Thompson
R Varney
TEAM A
R Dubery
L Evans
P Sweet
619TEAM E
P Cave
J Story
M Story
TEAM B
J Bews
R Dougal
B Heyburn
622TEAM C
A Brant
K Dryland
G Steel
TEAM D
M Collins
A Duckworth
M Fewtrell
1214TEAM F
M Cooper
O Cooper
P Williams
ON 09/11/2021
TEAM H
F Ingram
R Varney
B Wicker
196TEAM E
S Chambers
D Storey
S White
TEAM C
K Dryland
C Steel
G Steel
1121TEAM A
P Gallagher
M Marshall
P McLaughlin
TEAM D
T Marlow
D Taylor
911TEAM I
S Dawes
J Moore
R Tallant
TEAM G
V Boyd
N Chambers
P Gramann
711TEAM B
I Chitty
J Chitty
S Westpfel
ON 16/11/2021
TEAM E
D Storey
J Story
S White
1018TEAM D
M Collins
A Duckworth
D Taylor
TEAM G
N Chambers
M Jordan
D Schultz
2010TEAM A
L Evans
M Marshall
P Sweet
TEAM F
M Cooper
V Laverick
R Upson
812TEAM B
J Bews
R Dougal
S Westpfel
TEAM H
A Barnes
E Thompson
R Varney
812TEAM C
A Brant
D Hudson
G Steel
ON 23/11/2021
TEAM B
I Chitty
J Chitty
B Heyburn
1016TEAM I
F Collings
R Marsh
P Powell
TEAM A
R Dubery
P Gallagher
P McLaughlin
515TEAM D
A Duckworth
T Marlow
TEAM C
K Dryland
C Steel
G Steel
1213TEAM E
P Cave
D Storey
J Story
TEAM G
V Boyd
P Gramann
T Leadbeater
1211TEAM F
M Cooper
O Cooper
P Williams
ON 30/11/2021
TEAM C
A Brant
K Dryland
D Hudson
1612TEAM D
M Collins
T Marlow
TEAM F
M Burkin
V Laverick
R Upson
1010TEAM E
S Chambers
D Storey
S White
TEAM H
F Ingram
J Phillips
B Wicker
630TEAM G
N Chambers
M Jordan
T Leadbeater
TEAM I
S Dawes
J Moore
R Tallant
911TEAM A
L Evans
M Marshall
P Sweet

 
Return To Top
 

Remaining Matches

on 07/12/2021
09:30-5Team G Team C
09:30-6Team B Team H
09:30-7Team ATeam F
09:30-8Team ETeam I
on 14/12/2021
09:30-1Team ETeam G
09:30-4Team DTeam B
09:30-5Team CTeam I
09:30-6Team FTeam H
on 21/12/2021
09:30-5Team DTeam A
09:30-6Team ITeam H
09:30-7Team G Team E
09:30-8Team FTeam B
on 04/01/2022
09:30-5Team B Team E
09:30-6Team DTeam G
09:30-7Team HTeam F
09:30-8Team CTeam I
on 11/01/2022
09:30-1Team G Team F
09:30-2Team B Team D
09:30-3Team ITeam A
09:30-4Team HTeam C
on 18/01/2022
09:30-5Team ETeam I
09:30-6Team FTeam C
09:30-7Team B Team G
09:30-8Team ATeam H
on 25/01/2022
09:30-1Team CTeam B
09:30-2Team DTeam I
09:30-3Team FTeam A
09:30-4Team ETeam H
on 01/02/2022
09:30-5Team HTeam B
09:30-6Team ITeam G
09:30-7Team ATeam C
09:30-8Team ETeam D
on 08/02/2022
09:30-1Team ATeam B
09:30-2Team DTeam C
09:30-3Team G Team H
09:30-4Team FTeam E
on 15/02/2022
09:30-5Team ITeam F
09:30-6Team ETeam A
09:30-7Team HTeam D
09:30-8Team CTeam G
on 22/02/2022
09:30-1Team DTeam F
09:30-2Team B Team I
09:30-3Team CTeam E
09:30-4Team ATeam G
on 01/03/2022
09:30-5Team DTeam A
09:30-6Team FTeam B
09:30-7Team ITeam H
09:30-8Team G Team E
on 08/03/2022
09:30-1Team HTeam F
09:30-2Team DTeam G
09:30-3Team CTeam I
09:30-4Team B Team E
on 15/03/2022
09:30-5Team G Team F
09:30-6Team ITeam A
09:30-7Team B Team D
09:30-8Team HTeam C
on 22/03/2022
09:30-1Team ETeam I
09:30-2Team ATeam H
09:30-3Team B Team G
09:30-4Team FTeam C
on 29/03/2022
09:30-5Team ETeam H
09:30-6Team CTeam B
09:30-7Team FTeam A
09:30-8Team DTeam I
on 05/04/2022
09:30-2Team ETeam D
09:30-3Team ITeam G
09:30-4Team ATeam C
09:30-5Team DTeam C
09:30-6Team FTeam E
09:30-7Team G Team H
09:30-8Team ATeam B

 
Return To Top
 

 

Team Members (played)

Team A 
    Mr R Dubery (3)  Mr L Evans (4)
 
    Mr P Gallagher (3)  Mr M Marshall (4)
 
    Mr P McLaughlin (3)  Mrs P Sweet (4)
 
Team B  
    Mrs J Bews (3)  Mrs I Chitty (3)
 
    Mr J Chitty (3)  Mr R Dougal (3)
 
    Mr B Heyburn (3)  Mr S Westpfel (3)
 
Team C 
    Mrs A Brant (3)  Mr K Dryland (4)
 
    Mr D Hudson (3)  Mr B Payne
 
    Mr G Steel (5)  Mrs C Steel (3)
 
Team D 
    Mrs M Collins (4)  Mr A Duckworth (3)
 
    Mr M Fewtrell (3)  Mrs J Jordana (1)
 
    Mr T Marlow (3)  Ms D Taylor (3)
 
Team E 
    Mr P Cave (2)  Mrs S Chambers (3)
 
    Mr D Storey (4)  Mr M Story (2)
 
    Mrs J Story (3)  Mr S White (4)
 
Team F 
    Mr M Burkin (2)  Mrs O Cooper (3)
 
    Mr M Cooper (4)  Mrs V Laverick (3)
 
    Mr R Upson (3)  Mrs P Williams (3)
 
Team G  
    Mrs V Boyd (2)  Mr N Chambers (4)
 
    Mr P Gramann (3)  Mrs M Jordan (3)
 
    Mr T Leadbeater (3)  Mr D Schultz (3)
 
Team H 
    Mrs A Barnes (2)  Mr F Ingram (3)
 
    Mr J Phillips (2)  Mrs L Smith (1)
 
    Mr E Thompson (3)  Mr R Varney (4)
 
    Mr B Wicker (3)
 
Team I 
    Mrs F Collings (3)  Mr S Dawes (3)
 
    Mr R Marsh (3)  Mrs J Moore (3)
 
    Mr P Powell (2)  Mr R Tallant (4)
 


 
Return To Top