Updated 03/Dec/21 10:23
Remaining   Players

Thursday 18:00 Open Triples

25 matches  P   W   D   L   F   A   Df   Pt 
Team G 7 6   1 137 72 65 12
Team B 7 5   2 116 80 36 10
Team C 7 5   2 94 68 26 10
Team D 7 4   3 128 80 48 8
Team E 7 4   3 105 92 13 8
Team F 7 3   4 73 117 -44 6
Team A 7 1   6 68 119 -51 2
Team H 7     7 54 147 -93 0

Thursday 18:00 Open Triples

25 matches Played Won Drawn Lost For Against Diff Points
Team G 7 6   1 137 72 65 12
Team B 7 5   2 116 80 36 10
Team C 7 5   2 94 68 26 10
Team D 7 4   3 128 80 48 8
Team E 7 4   3 105 92 13 8
Team F 7 3   4 73 117 -44 6
Team A 7 1   6 68 119 -51 2
Team H 7     7 54 147 -93 0

Played between
Sun 28/Nov/21 and Sat 4/Dec/21

Team A 7 v 22 Team G
Team C 14 v 5 Team B
Team E 12 v 14 Team F
Team H 11 v 22 Team D

Matches Played

ON 21/10/2021
TEAM B
D Boast
D Lewis
I Macdonald
1815TEAM D
K Coombes
K Shooter
M Shooter
TEAM E
N Bishop
J Coward
H Howes
1915TEAM A
B Heyburn
R Morton
S Westpfel
TEAM F
L Duckworth
P Duncan
L Payne
215TEAM H
G Baldwin
D Richards
L Sellar
TEAM G
B Flagg
J Ouzman
R Smith
1510TEAM C
R Burwood
B Flint
M Robinson
ON 28/10/2021
TEAM A
B Heyburn
R Morton
P Williams
626TEAM D
J Dunleavy
K Shooter
M Shooter
TEAM B
J Keable
E Macdonald
N Tipton
1221TEAM G
A Gallagher
P Gallagher
A Niblock
TEAM C
R Burwood
B Spiers
177TEAM F
M Edwards
T Edwards
L Payne
ON 04/11/2021
TEAM F
L Duckworth
P Duncan
L Payne
165TEAM A
A Barnes
M Barnes
S Westpfel
TEAM D
K Buck
K Coombes
J Dunleavy
1315TEAM G
B Flagg
J Ouzman
R Smith
TEAM E
E Bishop
N Bishop
M Carpenter
148TEAM C
M Robinson
B Spiers
J Wrenn
TEAM H
G Baldwin
J Richards
S Thorne
830TEAM B
D Boast
D Lewis
I Macdonald
TEAM H
N Bearman
J Smith
K Thorne
820TEAM E
J Coward
H Howes
M Poynter
ON 11/11/2021
TEAM E
M Carpenter
J Coward
M Poynter
517TEAM B
J Keable
E Macdonald
N Tipton
TEAM A
B Heyburn
R Morton
P Williams
1113TEAM C
A Brown
R Burwood
B Spiers
TEAM D
K Buck
K Coombes
D Storey
265TEAM F
L Duckworth
P Duncan
M Edwards
TEAM G
A Gallagher
P Gallagher
A Niblock
205TEAM H
D Richards
J Richards
L Sellar
ON 18/11/2021
TEAM C
R Burwood
M Robinson
B Spiers
139TEAM D
J Dunleavy
K Shooter
M Shooter
TEAM G
B Flagg
A Gallagher
P Gallagher
1323TEAM E
E Bishop
N Bishop
H Howes
TEAM F
P Duncan
K Norman
821TEAM B
D Boast
D Lewis
I Macdonald
TEAM A
A Barnes
M Barnes
S Westpfel
1510TEAM H
N Bearman
J Smith
S Thorne
ON 25/11/2021
TEAM B
D Boast
D Lewis
I Macdonald
N Tipton
139TEAM A
R Morton
S Westpfel
P Williams
TEAM D
K Buck
K Coombes
D Storey
1712TEAM E
M Carpenter
J Coward
M Poynter
TEAM H
G Baldwin
D Richards
K Thorne
719TEAM C
G Boyd
A Brown
J Wrenn
TEAM F
L Duckworth
P Duncan
T Edwards
231TEAM G
B Flagg
J Ouzman
R Smith
ON 02/12/2021
TEAM E
E Bishop
N Bishop
M Poynter
1214TEAM F
L Duckworth
P Duncan
L Payne
TEAM H
N Bearman
J Smith
K Thorne
1122TEAM D
K Shooter
M Shooter
D Storey
TEAM A
A Barnes
M Barnes
B Heyburn
722TEAM G
A Gallagher
A Niblock
R Smith
TEAM C
R Burwood
M Robinson
B Spiers
145TEAM B
D Boast
D Lewis
I Macdonald

 
Return To Top
 

Remaining Matches

on 09/12/2021
18:00-1Team DTeam H
18:00-4Team CTeam E
18:00-5Team GTeam A
18:00-8Team BTeam F
on 16/12/2021
18:00-1Team HTeam C
18:00-2Team FTeam A
18:00-3Team GTeam D
18:00-4Team ETeam B
on 23/12/2021
18:00-5Team CTeam F
18:00-6Team ETeam G
18:00-7Team BTeam H
18:00-8Team ATeam D
on 06/01/2022
18:00-5Team DTeam E
18:00-6Team FTeam H
18:00-7Team BTeam G
18:00-8Team ATeam C
on 13/01/2022
18:00-1Team CTeam G
18:00-2Team HTeam A
18:00-3Team FTeam E
18:00-4Team DTeam B
on 20/01/2022
18:00-3Team GTeam F
18:00-6Team ATeam B
18:00-7Team ETeam H
18:00-8Team CTeam D
on 27/01/2022
18:00-1Team ETeam A
18:00-2Team FTeam D
18:00-3Team BTeam C
18:00-4Team HTeam G
18:00-6Team ETeam H
on 03/02/2022
18:00-5Team BTeam F
18:00-6Team CTeam E
18:00-7Team GTeam A
18:00-8Team DTeam H
on 10/02/2022
18:00-1Team GTeam D
18:00-2Team HTeam C
18:00-3Team ETeam B
18:00-4Team FTeam A
on 17/02/2022
18:00-5Team ETeam G
18:00-6Team CTeam F
18:00-7Team ATeam D
18:00-8Team BTeam H
on 24/02/2022
18:00-1Team FTeam H
18:00-2Team BTeam G
18:00-3Team ATeam C
18:00-4Team DTeam E
on 03/03/2022
18:00-5Team HTeam A
18:00-6Team DTeam B
18:00-7Team CTeam G
18:00-8Team FTeam E
on 10/03/2022
18:00-1Team ATeam B
18:00-2Team ETeam H
18:00-3Team GTeam F
18:00-4Team CTeam D
on 17/03/2022
18:00-5Team BTeam C
18:00-6Team FTeam D
18:00-7Team HTeam G
18:00-8Team ETeam A
on 24/03/2022
18:00-1Team GTeam A
18:00-2Team BTeam F
18:00-3Team DTeam H
18:00-4Team CTeam E
on 31/03/2022
18:00-5Team HTeam C
18:00-6Team GTeam D
18:00-7Team FTeam A
18:00-8Team ETeam B
on 07/04/2022
18:00-1Team BTeam H
18:00-2Team CTeam F
18:00-3Team ATeam D
18:00-4Team ETeam G

 
Return To Top
 

 

Team Members (played)

Team A 
    Mr M Barnes (3)  Mrs A Barnes (3)
 
    Mr B Heyburn (4)  Mr R Morton (4)
 
    Mr S Westpfel (4)  Mrs P Williams (3)
 
Team B 
    Mr D Boast (5)  Mr J Keable (2)
 
    Mr D Lewis (5)  Mrs E Macdonald (2)
 
    Mr I Macdonald (5)  Mr N Tipton (3)
 
Team C 
    Mr G Boyd (1)  Mr A Brown (2)
 
    Mr R Burwood (5)  Mr B Flint (1)
 
    Mr M Robinson (4)  Mr B Spiers (5)
 
    Mr J Wrenn (2)
 
Team D 
    Mrs K Buck (3)  Mr K Coombes (4)
 
    Mr J Dunleavy (3)  Mrs M Shooter (4)
 
    Mr K Shooter (4)  Mr D Storey (3)
 
Team E 
    Mr N Bishop (4)  Mrs E Bishop (3)
 
    Mr M Carpenter (3)  Mr J Coward (4)
 
    Miss H Howes (3)  Mr M Poynter (4)
 
Team F 
    Mrs L Duckworth (5)  Mr P Duncan (6)
 
    Mrs M Edwards (2)  Mr T Edwards (2)
 
    Mrs K Norman (1)  Mr B Payne
 
    Mrs L Payne (4)
 
Team G 
    Mr B Flagg (4)  Mr P Gallagher (3)
 
    Mrs A Gallagher (4)  Mr A Niblock (3)
 
    Mr J Ouzman (3)  Dr R Smith (4)
 
Team H 
    Mr G Baldwin (3)  Miss N Bearman (3)
 
    Mrs J Richards (2)  Mr D Richards (3)
 
    Mrs L Sellar (2)  Mr J Smith (3)
 
    Mr S Thorne (2)  Mr K Thorne (3)
 


 
Return To Top