Updated 27/Nov/21 09:07
Remaining   Players

Friday 9:30 Mens Fours

23 matches  P   W   D   L   F   A   Df   Pt 
Team A 5 4   1 70 61 9 8
Team C 6 4   2 87 79 8 8
Team F 5 3   2 86 70 16 6
Team E 5 3   2 81 86 -5 6
Team D 5 2   3 65 86 -21 4
Team B 5 1   4 83 72 11 2
Team G 5 1   4 70 88 -18 2
Team H               0

Friday 9:30 Mens Fours

23 matches Played Won Drawn Lost For Against Diff Points
Team A 5 4   1 70 61 9 8
Team C 6 4   2 87 79 8 8
Team F 5 3   2 86 70 16 6
Team E 5 3   2 81 86 -5 6
Team D 5 2   3 65 86 -21 4
Team B 5 1   4 83 72 11 2
Team G 5 1   4 70 88 -18 2
Team H               0

Played between
Sun 21/Nov/21 and Sat 27/Nov/21

Team D 13 v 12 Team B
Team F 9 v 16 Team C
Team G 14 v 17 Team E

Unplayed matches @ 27/Nov/21

22/Oct > Team E v Team H
29/Oct > Team D v Team H
05/Nov > Team H v Team F
12/Nov > Team B v Team H
19/Nov > Team H v Team G
26/Nov > Team H v Team A

Matches Played

ON 22/10/2021
TEAM A
A Donnelly
A Donnelly
S Donnelly
B Flagg
228TEAM F
P Cave
T Copley
R March
J Phillips
TEAM B
P Campbell
T Collings
B Wicker
T Woolacott
309TEAM G
B George
M Marshall
E Whitehead
G Wooldridge
TEAM C
M Haywood
B Kingston
D Richards
J Ward
1611TEAM D
P Gramann
M Jackson
T Jordan
M Taylor
ON 29/10/2021
TEAM A
M Burkin
A Carter
A Donnelly
R O'Callaghan
1714TEAM B
N Ashton
W Bird
E Rayfield
R Wingrove
TEAM F
J Austin
A Collins
B Skinner
T Vane
1915TEAM E
D Hudson
D Lewis
B Mewis
R Tallant
TEAM G
B George
M Marshall
R Wheatley
E Whitehead
2411TEAM C
B Deacon
K Dryland
K Hillman
B Kingston
ON 05/11/2021
TEAM C
M Haywood
K Hillman
B Kingston
J Ward
1412TEAM B
P Campbell
E Rayfield
B Wicker
T Woolacott
TEAM E
G Boyd
S Dawes
R Marsh
P Powell
2118TEAM D
R Gibbs
T Jordan
I Way
TEAM G
R Featherstone
B George
R Wheatley
G Wooldridge
1213TEAM A
A Donnelly
A Donnelly
S Donnelly
B Flagg
ON 12/11/2021
TEAM E
S Dawes
D Lewis
P Powell
R Tallant
920TEAM C
B Deacon
K Dryland
N Evans
D Richards
TEAM D
M Jackson
T Jordan
G McAuliffe
I Way
174TEAM A
M Burkin
A Carter
R O'Callaghan
A Velvick
TEAM F
J Austin
P Cave
R March
J Ward
1711TEAM G
R Featherstone
M Marshall
E Whitehead
G Wooldridge
ON 19/11/2021
TEAM D
R Gibbs
P Gramann
T Jordan
M Taylor
633TEAM F
J Austin
A Collins
T Copley
T Vane
TEAM A
A Donnelly
A Donnelly
S Donnelly
B Flagg
1410TEAM C
M Haywood
K Hillman
D Richards
J Ward
TEAM B
P Campbell
T Collings
B Wicker
T Woolacott
1519TEAM E
G Boyd
D Hudson
R Marsh
B Mewis
ON 26/11/2021
TEAM D
D Coram
T Jordan
I Way
1312TEAM B
N Ashton
W Bird
E Rayfield
R Wingrove
TEAM F
P Cave
T Copley
R March
J Phillips
916TEAM C
K Dryland
N Evans
M Haywood
J Ward
TEAM G
R Featherstone
T Marlow
M Marshall
P Rowles
1417TEAM E
S Dawes
D Hudson
R Marsh
P Powell

 
Return To Top
 

Remaining Matches

on 03/12/2021
09:30-1Team ETeam A
09:30-2Team FTeam B
09:30-3Team GTeam D
09:30-4Team C Team H
on 10/12/2021
09:30-5Team FTeam C
09:30-6Team GTeam D
09:30-7Team HTeam A
09:30-8Team B Team E
on 17/12/2021
09:30-1Team D Team H
09:30-2Team C Team B
09:30-3Team FTeam G
09:30-4Team ATeam E
on 07/01/2022
09:30-5Team HTeam G
09:30-6Team ETeam C
09:30-7Team B Team A
09:30-8Team D Team F
on 14/01/2022
09:30-1Team GTeam E
09:30-2Team ATeam F
09:30-3Team B Team H
09:30-4Team C Team D
on 21/01/2022
09:30-5Team FTeam H
09:30-6Team ATeam C
09:30-7Team GTeam B
09:30-8Team ETeam D
on 28/01/2022
09:30-1Team D Team B
09:30-2Team C Team H
09:30-3Team ETeam F
09:30-4Team ATeam G
on 04/02/2022
09:30-5Team D Team A
09:30-6Team B Team F
09:30-7Team C Team G
09:30-8Team HTeam E
on 11/02/2022
09:30-1Team GTeam D
09:30-2Team HTeam A
09:30-3Team B Team E
09:30-4Team FTeam C
on 18/02/2022
09:30-5Team D Team H
09:30-6Team ATeam E
09:30-7Team FTeam G
09:30-8Team C Team B
on 25/02/2022
09:30-1Team HTeam G
09:30-2Team D Team F
09:30-3Team ETeam C
09:30-4Team B Team A
on 04/03/2022
09:30-5Team GTeam E
09:30-6Team C Team D
09:30-7Team B Team H
09:30-8Team ATeam F
on 11/03/2022
09:30-1Team FTeam H
09:30-2Team GTeam B
09:30-3Team ATeam C
09:30-4Team ETeam D
on 18/03/2022
09:30-5Team ETeam F
09:30-6Team ATeam G
09:30-7Team C Team H
09:30-8Team D Team B
on 25/03/2022
09:30-1Team C Team G
09:30-2Team HTeam E
09:30-3Team B Team F
09:30-4Team D Team A
on 01/04/2022
09:30-5Team B Team E
09:30-6Team FTeam C
09:30-7Team GTeam D
09:30-8Team HTeam A
on 08/04/2022
09:30-1Team ATeam E
09:30-2Team D Team H
09:30-3Team C Team B
09:30-4Team FTeam G

 
Return To Top
 

 

Team Members (played)

Team A 
    Mr M Burkin (2)  Mr A Carter (2)
 
    Mr S Donnelly (3)  Mr A Donnelly (4)
 
    Mr A Donnelly (3)  Mr B Flagg (3)
 
    Mr R O'Callaghan (2)  Mr A Velvick (1)
 
Team B  
    Mr N Ashton (2)  Mr W Bird (2)
 
    Mr P Campbell (3)  Mr T Collings (2)
 
    Mr E Rayfield (3)  Mr B Wicker (3)
 
    Mr R Wingrove (2)  Mr T Woolacott (3)
 
Team C  
    Mr B Deacon (2)  Mr K Dryland (3)
 
    Mr N Evans (2)  Mr M Haywood (4)
 
    Mr K Hillman (3)  Mr B Kingston (3)
 
    Mr D Richards (3)  Mr J Ward (4) (1)
 
Team D  
    Mr D Coram (1)  Mr R Gibbs (2)
 
    Mr P Gramann (2)  Mr M Jackson (2)
 
    Mr T Jordan (5)  Mr G McAuliffe (1)
 
    Mr M Taylor (2)  Mr I Way (3)
 
Team E 
    Mr G Boyd (2)  Mr S Dawes (3)
 
    Mr D Hudson (3)  Mr D Lewis (2)
 
    Mr R Marsh (3)  Mr B Mewis (2)
 
    Mr P Powell (3)  Mr R Tallant (2)
 
Team F 
    Mr J Austin (3)  Mr P Cave (3)
 
    Mr A Collins (2)  Mr T Copley (3)
 
    Mr R March (3)  Mr J Phillips (2)
 
    Mr B Skinner (1)  Mr T Vane (2)
 
Team G 
    Mr R Featherstone (3)  Mr B George (3)
 
    Mr T Marlow (1)  Mr M Marshall (4)
 
    Mr G Mayer  Mr P Rowles (1)
 
    Mr R Wheatley (2)  Mr E Whitehead (3)
 
    Mr G Wooldridge (3)
 
Team H 
    Mr Bye
 


 
Return To Top